18 mei 2016

Kranen

Kraanlocatie + kraantijden per sloep 2022

Kraantijden heren sloepen 2022

Naam VerenigingNaam SloepD/H
17:30-7:45Zwarte water roeiersTwisterH
27:30-7:45AltlaVisbyvaarderH
37:30-7:45HelSchonenvaarderH
47:30-7:45TyrBergenvaarderH
57:45-8:00ThorStokvisvaarderH
67:45-8:00ZuyderzeeroeiersSchoklandH
77:45-8:00Roeiploeg UrkJan van den BergH
87:45-8:00L8L8H
98:00-8:15GRSVWetterfretterH
108:00-8:15Sloeproeien AlmereHeren van AlmereH
118:00-8:15Heren WoelwaterVrouwe GeertruidaH
128:00-8:15Heren Roeiploeg UtrechtDoorhalerH
138:15-8:30Mixed 1 Roeiploeg UtrechtDoordrijverH
148:15-8:30Sloeproeivereniging LeeuwardenMata HariH
158:15-8:30SV OsirisZeeleeuw,deH
168:15-8:30Roeisloepvereniging MuidenW2H
178:30-8:45KrijgsmannenMU 20H
188:30-8:45H28OctopusH
198:30-8:45Sloeproeiers GroningenNoordvaarderH
208:30-8:45Fjoer FugelFjoer FugelH
218:45-9:00Roeiteam FrisiaEl Flamingo 2H
228:45-9:00Mixteam WV deHellingJan van RiebeeckH
238:45-9:00Gaan/’87DoorgaanH
248:45-9:00St. Sloeproeien WormerveerHuysman, deH
259:00-9:15Westeinder Sloeproei TeamPolyesterH
269:00-9:15Noorderpoort Energy & MaritimeZeeolifantH
279:00-9:15Nijhuis ServicesSpiltcaseH
289:00-9:15VOC RotterdamForelH
299:15-9:30Roeiploeg Loodsen Rotterdam-RijnmondLootsmanH
309:15-9:30STC-1Anthony van HobokenH
319:15-9:30STC-1Evert DeddesH
329:15-9:30SRV DikkertjeDikkertjeH
339:30-9:45The boys of summerMigthy MoH
349:30-9:45Span HerresMooder MaasH
359:30-9:45WillemsvaardersWillemsvaardersH
369:30-9:45SeahorseSeahorseH
Kraantijden dames sloepen
19:45-10:00St. Roeisloep Stad Kampen DamesBerend KosterD
29:45-10:00Roeiploeg UrkWolter HuismanD
39:45-10:00Lemster LeeuwkesElle 6D
49:45-10:00De SkarrefammenSteenbokD
510:00-10:15KannietHeX&Dolle HeksD
610:00-10:15Trewes 4 recreatieteamTrewes 3D
710:00-10:15WetterspettersWetterwrotterD
810:00-10:15WBS-VOHTHoutmanH
910:15-10:30IjsselmeerminnenLyts FrisisD
1010:15-10:30Roeiteam BruzerBruzerD
1110:15-10:30BaronessenBaron van GhentD
1210:15-10:30Aldegeaster SkomskowsterSkomskowsterD
1310:30-10:45MeidenloosDolmanD
1410:30-10:45SRV Hjoed ’n MakkieHjoed ’n Makkie 2D
1510:30-10:45Roeivereniging de 7 GezustersNajadeD
1610:30-10:45Sloeproeivereniging NieuwendamIgorD
1710:45-11:00InterballastInterballastD
1810:45-11:00Haarlemse DamesIcterusD
1910:45-11:00Sloeproeivereniging DelfzijlNou-EnD
2010:45-11:00WBS WagenborgEgbert WageborgD
2111:00-11:15Deurloo’s KaaitjeMienD

Benieuwd naar de starttijden? Klik hier.