18 mei 2016

Kranen

Kraanlocatie + kraantijden per sloep

Kraantijden voor de Zwolse Grachtenrace 2019.

Kraantijden heren

TIJD Naam
Vereniging
Naam Sloep FSN D/H Ligplaats
1 7:30-7:45BaldrVisbyvaarder219HDeventer
27:30-7:45BuriSchonenvaarder205HDeventer
37:30-7:45ThorStokvisvaarder266HDeventer
47:30-7:45TyrBergenvaarder206HDeventer
57:45-8:00De Macde Mac201HHarderwijk
67:45-8:00RietroeiersSerdon100HNoordoostpolder
77:45-8:00Vereniging
Roeiploeg Urk
Moby Dick168HUrk
87:45-8:00L8Leeuwke26HLemmer
98:00-8:15Heren van AlmereLabori Stulti244HAlmere
108:00-8:15AverijAverij151HDuiven
118:00-8:15Trewes 2Trewes 2123HAldeboarn
128:00-8:15WetterfretterWetterfretter138HGrou
138:15-8:30Heren Roeiploeg
Utrecht
Doorhaler7HUtrecht
148:15-8:30Roeiploeg Utrecht
Mixed
Doordrijver23HUtrecht
158:15-8:30Team BravoNaruthi153HNaarden
168:15-8:30SV OsirisDe Zeeleeuw20HLeeuwarden
178:30-8:45Roeisloepvereniging MuidenW2190HMuiden
188:30-8:45Fjoer FugelFjoer Fugel56HMakkum
198:30-8:45Roeiteam FrisiaEl Flamingo 286HHarlingen
208:30-8:45MasrovaRemex Liberus28HAmsterdam
218:45-9:00Saense Katt Anckertje38HZaandam
228:45-9:00Westeinder
Sloeproei Team
Polyester24HAalsmeer
238:45-9:00Haarlemse herenHaarlemmerhout163HHaarlem
248:45-9:00St. Sloeproeien
Wormerveer
De Huysman112HOost-Knollendam
259:00-9:15t Fiskershuske L.A. Buma253HModdergat
269:00-9:15Noorderpoort
Energy & Maritime
Zeeolifant5HDelfzijl
279:00-9:15TiogLast of the Titanic73HRotterdam
289:00-9:15VOC RotterdamForel152HRotterdam
299:15-9:30Sloeproeivereniging DikkertjeDikkertje140HKrimpen aan de Lek
309:15-9:30Limburgs LeuksteMooder Maas239HVenlo
319:15-9:30SchuimkoppenBoekanier41HJulianadorp
329:15-9:30SeahorseSeahorse60HKortgene

Kraantijden dames sloepen

19:30-9:45 St. Roeisloep Stad Kampen DamesBerend Koster101 DKampen
29:30-9:45Zwarte water damesTwister70DZwartsluis
39:45-10:00Lyts LeeuwkeLyts Leeuwke146DLemmer
49:45-10:00De SkarrefammenSteenbok175DLangweer
59:45-10:00KannietHeX&Dolle Heks258DAkkrum/Nes
69:45-10:00WetterspettersWetterwrotter238DGrou
710:00-10:15It HeidenskipLyts Frisia265DIt Heidenskip
810:00-10:15Dames Woelwater
Sneek
Vrouwe
Geertruida
119DSneek
910:00-10:15Sloeproeivereniging
Leeuwarden
Mata Hari233DLeeuwarden
1010:00-10:15MeerminnenOctopus89DMuiden
1110:15-10:30MeidenloosRoy
Hesterman
95DMuiden
1210:15-10:30Spieringen dames 1Gebr. Van
Amerongen
78DWeesp
1310:15-10:30Aldegeaster
Skomskowster
Skomskowster185DOudega
1410:15-10:30Spieringen Dames 3De Vecht126DWeesp
1510:30-10:45Sloeproeiers
Groningen
Oihonna220DGroningen
1610:30-10:45BildtstarsEucalypta139DOuwe-syl
1710:30-10:45VlammetjesVuurzee68DHarlingen
1810:30-10:45Sloeproeivereniging
Delfzijl
Nou-en102DDelfzijl
1910:45-11:00Haarlemse DamesIcterus164DHaarlem
2010:45-11:00Meiden van StaalKaag 1166DWarmond
2110:45-11:00Team KaagseblufCaatje van
Warmond
156DWarmond
2210:45-11:00Ruige M8Poolzee197DHoogmade
2311:00-11:15Team ’t RosetjeKatowice40DKatwijk
2411:00-11:15Parels van BruDe Parel129DBruinisse

Benieuwd naar de starttijden? Klik hier.